Hakkımızda

Medya İnternet, ilk kez 2006 yılında medyainternet.com web sitesi üzerinden Elazığ'da hizmet vermeye başlamış ve daha çok Haber Yazılımları ve Hosting Hizmetleri alanında uzun yıllar bölgesel olarak hizmetler sunmuştur.

2013 yılı Ocak ayı itibariyle Bulut tabanlı web uygulamaları geliştirmeye başlayan Medya İnternet, haber yazılımı başta olmak üzere dernek ve belediye uygulamaları ile yüzlerce yayıncı, kurum ve kuruluşa ait web uygulamalarını bulut yazılımla buluşturmuştur.

miPanel markasıyla geliştirdiği İçerik Yönetim Sistemi'ni hem standart web uygulamalarına hem de özel web projelerine entegre eden Medya İnternet, Güncelleme Bulutu isimli bulut yazılım güncelleme altyapısı ile geliştirilen yeni modül ve bileşenleri, yüzlerce web ve mobil uygulamaya anında sürüm güncellemeleri ile entegre etmektedir.

Gelişen vizyonuyla Medya İnternet, uzman kadrosu, Türk Telekom Gayrettepe Veri Merkezindeki yeni nesil web sunucuları, yılların birikim ve tecrübesi ile Haber Yazılımı, Dernek Sitesi Scripti, Belediye Sitesi Scripti, Web Hosting, Sunucu ve Bulut altyapı hizmetlerini, müşterilerine sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

Medya İnternetKulga ve miTelekom katma değeri olan ticari markalar olarak, 2021 Ocak ayından itibaren Kulga Yazılım ve Telekomünikasyon Ltd. Şti. ticari ünvanı, 15 yıllık güven ve birikimi ile Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nden tüm Türkiye'ye hizmet vermeye devam ediyor.

Güveninizle, daha büyük hedeflere omuz omuza yürümek dileğiyle...

Medya İnternet "Bugünün Ötesinde..."