Türkiye'de ilk!

Yeni nesil Kulga Haber Yazılımı Dora ile zirveye çıkın!

Kulga Haber Yazılımı Dora, yeni nesil CSS çerçevesi Tailwind CSS ile hazırlandı. Modern tasarımı, hız ve performansta yüksek LightHouse skorları ve Google Search Console'da yüksek rapor değerleri ile Dora, haber sitenizi zirveye taşıyacak...

dorahaber.com
Dora Haber Teması
Dora Haber Teması
Resmi İlanlarınızı Sorunsuz Yayınlayın!

Basın İlan Kurumu yönetmeliğine %100 uygun Resmi İlan Sistemi

Dora Haber Teması, Basın İlan Kurumu'nun yeni Resmi İlan yönetmeliği ve zorunlu standartlarına %100 uyumlu özel bileşenleri ile resmi ilanlarınızı sorunsuz yayınlamanızı sağlar.

Basın İlan Kurumu Resmi İlanlar Sistemi
miBack Bulut Yedekleme
Yeni Nesil CSS Çerçevesi

Dora'nın performansının arkasında Tailwind CSS var!

Dora Haber Teması, diğer birçok tema arayüzünde kullanılan Bootstrap yerine, yeni nesil CSS çerçevesi Tailwind CSS'i kullanıyor...

1

Çok Daha Az Kod!

Tailwind CSS, sadece kullanılan HTML ve Javascript bileşenlerini tarayarak, çok daha az koda sahip statik CSS dosyaları oluşturur.

2

Yüksek Hız ve Performans

Tailwind CSS, rakiplerine göre çok daha az kodla daha zengin stillerin oluşturulmasını sağlar. Bu da LightHouse skorlarına yüksek hız ve performans olark yansır.

3

Hızlı Oluşturma ve Geliştirme

Tailwind CSS, klasik CSS yazmanın çok ötesinde önceden oluşturulmuş stil sınıfları sayesinde, arayüz oluşturma ve geliştirme süreçlerini hızlandırır.

Rakipsiz tema seçenekleri ile Dora!

Kulga Haber Yazılımı Dora, zengin tema bileşenleri, kolay düzenlenebilir tema seçenekleri, sürükle-bırak blok yönetimi ve yeni CSS servisi ile haber temanızı size özel hissettirecek bir altyapı sunuyor!

Zengin Header & Footer Seçenekleri

Haber sitenizin Header ve footer alanları için farklı tasarımlardan dilediğinizi tek tıkla aktif edin ve renklerini düzenleyin.

Blok Yönetimi ile Sürükle-Bırak Sıralama

Gelişmim Blok Yönetimi ile Dora Haber Temanızın ana sayfasındaki tüm katmanları istediğiniz gibi sürükle-bırak ile sıralayın.

20'den Fazla Haber Kategori Tasarımı

20'den fazla haber kategori blok tasarımı ile haber sitenizin ana sayfasında haberlerinizi limitlerini ayarlayarak yayınlayın.

Manşet Seçenekleriyle Farkınızı Ortaya Koyun!

Haber sitenizin ana sayfasına Standart, tam genişlikte veya kare görünümündeki manşet seçeneklerinden dilediğinizi ekleyin.

Dora'ya Özel Servis Blokları

Dora, para piyasaları, hava durumu, puan durumu ve fikstür gibi servisleri farklı tasarımlarla sitenize eklemenizi sağlar.

Kolay Uygulanabilir Tema Ayarları

Temanızın responsive ekran boyutlarını, fontları, logo görünümlerini, kolayca düzenleyip, CSS servisi ile özel CSS'inizi oluşturun.

5 Farklı Foto Galeri ve Video Blok Tasarımı

Foto galeri ve video içerikleriniz için 5 farklı blok tasarımından dilediğinizi seçerek ana sayfanızı zenginleştirin.

Yerel Haberleriniz için 3 Farklı Haber Blok Tasarımı

Dora Haber Teması 3 farklı tasarım seçeneği ile yerel haberlerinizin dikkat çekmesini sağlar.

Ayarlanabilir Aktif Haber Blokları

Trend Haberler, Editörün Seçtikleri, Son Haberler, Çok Okunanlar ve Popüler Haberler gibi bloklarını sitenize ekleyin.

İç Sayfalar Sidebar Yönetimi

İç sayfaların sağındaki Sidebar alanındaki blokları aktif/pasif edin, sürükle-bırak ile sıralamalarını değiştirin.

Mega Menü
Modern ve özelleştirilebilir Mega Menü
dorahaber.com
Dora Haber Teması - Mega Menü

Haber sitenizin ana menüsünde yer alan Mega Menü için farklı tasarım seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Sitenizin tüm kategori, bölüm ve servisleri için linkler oluşturabilir, sürükle-bırak ile linklerin sıralamasını belirleyebilirsiniz.

Mükemmel Google Search Console değerleri!

Kulga Haber Yazılımı Dora, yazılım ve arayüz altyapısı ile Google Search Console skorlarınızı zirveye çıkarıyor!

Mükemmel Sayfa Deneyimi

Kulga Haber Yazılımı Dora ile haber sitenizin tüm sayfaları, mobil ve masaüstü cihazlarda "0" hata ve "0" uyarı ile yüksek hızlı sayfa deneyimi skorları elde eder!

Önemli Web Verileri

Search Console'daki Önemli Web Verileri raporlarınızda yetersiz URL hatası almazsınız. Mobil ve masaüstü web verileriniz daima en iyi sonuçlara sahip olur.

Kusursuz Mobil Kullanılabilirlik

Dora'nın mobil ve masaüstü arayüzü, GSC Mobil Kullanılabilirlik raporlarında %100 başarılı skorlarla kullanıcılarınıza sorunsuz gezinme deneyimi sunar.

Hatasız AMP Sayfaları

Mobil görünüm ile %100 uyumlu AMP Sayfaları

Dora Haber Teması, sitenizin tüm cihazlarda %100 arayüz uyumluluğuna önem verir. Bu kapsamda tüm AMP sayfalarınız tıpkı mobil ve masaüstü ekranlardaki gibi temanın tüm unsurlarını kullanarak yayınlanır.

AMP Sayfalar

Üstün özellikleriyle Kulga Haber Yazılımı Dora

Kulga Haber Yazılımı Dora, mikroservis mimariye sahip içerik yönetim sistemi miPanel ile üstün yazılım özelliklerini sitenizle buluşturuyor!

Adsense Uyumlu Responsive Reklam

Cepte, tablette, masaüstünde! Özel ya da Google Adsense reklamlarınızı ziyaretçilerinize etkili sunun, kazancınızı artırın!

Gelişmiş Ajans Botu 24 Saat Güncel Haber

İHA Haber Botu ile siz uyurken sitenizde haber yayınlanmasını sağlayın. Zengin seçeneklerle ajans botunuzu dilediğiniz gibi programlayın.

Yeni Haberiniz Google Dizin'de!

Eklediğiniz her haberi yayınlandığı anda Indexing API ile Google Dizin'e gönderin, haberlerinizi Google botlarına anında duyurun!

Sosyal Ağlarda Hemen Paylaşın!

Sosyal ağlarda öne çıkarmak istediğiniz haberlerinizi ister manuel paylaşın, isterseniz bırakın miPanel robotu sizin yerinize otomatik paylaşsın!

Google News ile Entegre Olun

Haber sitenizi Google News ve Google Publisher Center ile entegre yönetin. Okurlarınızı haberlerinizi Google News'ten takip etmeleri için teşvik edin.

Youtube Kanalınıza Yönlendirin

Video yayınladığınız haberlere ve video detay sayfalarına 'Abone Ol' butonu ekleyin, ziyaretçilerinizin Youtube kanalınıza abone olmalarını sağlayın.

AMP Sayfalar
Güncelleme Bulutu

Haber siteniz Güncelleme Bulutu ile sürekli güncel!

Medya İnternet yazılım geliştirme ekibinin yazılım ve tema arayüzünde yaptığı güncelleme çalışmaları ile tüm yenilikler, düzenlemeler ve hata ayıklamaları, yeni versiyon yayınlanarak anında sitenize uygulanır. Git ve NodeJS teknolojilerine sahip Güncelleme Bulutu servisimiz ile haber siteniz sürekli güncellenerek gelişmeye devam eder.

Kulga Haber Yazılımı fark yaratır!

Kulga Haber Yazılımı Dora, kullandığı teknolojiler, temiz ve standartlara uygun kod yapısı ve sürekli stabil mikroservisleriyle, haber sitelerinizi hak ettiği doruk noktaya yerleştirir.

Google WebP Desteği

Google'ın geliştirdiği ve PageSpeed testlerinde kullanılmasını önerdiği yeni nesil resim formatı Webp, ilk kez Haber Sistemi Kulga'da.

MariaDB MongoDB

MySQL+MongoDB

Sitenizde en yüksek hızı sağlamak için MySQL ile birlikte MongoDB veritabanı yapısı, haber yazılımları içerisinde ilk kez Kulga’da!

MariaDB MongoDB

Yapısal Veri İşaretleyici

Haber ve tüm içeriklerinizi, miPanel ile otmatik olarak yapılandırılmış verilere dönüştürün, arama sonuçlarında zirveye çıkın.

Haber Metni İçinde Reklamlar

Kulga Haber Yazılımı ile haber detay metinlerinin arasına iki farklı reklam yerleştirebilir, reklamlarla birlikte veya reklamsız haber metni içinde seçtiğiniz haberleri 'Önerilen Haber' olarak gösterebilirsiniz.

Manşet Arası Reklamlar

Kulga Haber Yazılımı'nda 3 manşet gösterim türünde de 5, 10 ve 15. haber bloklarına manşet arası reklam yerleştirebilirsiniz. Manşet arası reklamlarınız tüm cihazlarda kusursuz görüntülenir.

Google Dostu SEO

Kulga Haber Yazılımı Dora, sürekli geliştirilen üstün SEO altyapısına sahiptir. Gelişmiş arama motoru optimizasyonu (SEO) ile Dora, Google ve diğer arama motorlarında web sitenizi en üst sıralara taşır.

AMP ile Hızlı Google Sonuçları

AMP, yani Hızlandırılmış Mobil Sayfalar için geliştirdiğimiz yeni Dora AMP ile haberler, foto galeri, videolar ve köşe yazıları gibi içerikleriniz Google'da hızla indekslenir.

Önerilen Haberler

miPanel'de her bir haberi eklerken, dikkat çekmek istediğiniz veya ilişkili olan diğer haberleri 'Önerilen Haber' olarak haber detay sayfasına yerleştirebilirsiniz.

Haber Detayında Video

Haber detay sayfasında, haber görseli yerine direkt haberin videosunu yayınlamak isterseniz, sadece Youtube video ID tanımlaması yapmanız yeterli.

Responsive Embed ile Sorunsuz Videolar

Responsive Embed ve özel Play butonu özelliği sayesinde haber detay veya video sayfasına eklediğiniz Youtube videolarınız tüm cihazlarda sorunsuz gösterilir.

Kategoriler İçin Renk Belirleme

Haber kategorileri için renk belirleyebilirsiniz. Kulga temasında haber kategori sayfaları ve haber bloklarındaki kategori butonları, belirlediğiniz renkte gösterilir.

Kulga Haber Yazılımı Dora lisansına uygun fiyatlarla sahip olun!

LİSANS FİYATI

Kulga Haber Yazılımı'na yeni nesil Tailwind CSS altyapısına sahip, modern Dora Tema seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

KD
Kulga Haber Yazılımı Dora
49.665
Kredi Kartı ile 2-12 Taksit

Sıkça Sorulan Sorular

Kulga Haber Yazılımı ve hosting hizmetlerimiz ile ilgili kullanıcılarımızdan sıklıkla gelen sorular ve cevaplarını inceleyin...