Medya İnternet Müşteri Panelimiz yenilendi. Satış, sipariş, destek ve muhasebe işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz yeni müşteri panelimize aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz.

Müşteri paneli altyapımız tamamen yenilendiği veotomasyon altyapısına geçildiği için aşağıdaki konulara dikkatinizi çekmek isteriz:

 • Yeni müşteri paneline eski bilgilerinizle giriş yapamıyorsanız, sistemde kayıtlı eposta adresiniz ile "Parola Sıfırlama" işlemi yaparak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz. Sorun yaşamanız durumunda yine kayıtlı eposta adresinizden destek@medyainternet.com eposta adresimize mail göndererek Parola Sıfırlama linki gönderilmesini talep edebilirsiniz.

 • Yeni müşteri paneli duyurumuzun miPanel erişiminiz ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. miPanel'e eski bilgilerinizle ulaşmaya devam edebilirsiniz.

 • Otomasyon sistemimizin devreye girmesi ile birlikte 15 Ağustos 2022 tarihinden itibaren tüm ödeme işlemleri sonrasında, e-Arşiv (e-Fatura) Faturanız otomatik olarak sistemlerimiz tarafından oluşturularak tarafınıza gönderilecektir ve paneldeki Faturalarım bölümüne de eklenecektir.

 • E-faturalar otomatik oluşturulacağı için, yeni müşteri paneline giriş yaptıktan sonra;

  • Kurumsal Üye iseniz, üyelik türünüzü Kurumsal olarak değiştiriniz. Firma unvanınızı, vergi dairesi, vergi numarası bilgilerinizi lütfen kontrol ediniz. Fatura Adresi bölümündeki kayıtlı varsayılan adres bilgilerinizi kontrol ediniz. Şayet bu bilgilerde yanlışlık varsa düzelterek kaydettiğinizden emin olunuz. Yanlış fatura bilgileri nedeniyle oluşturulamayan faturalardan şirketimiz sorumlu değildir.

  • Bireysel Üye iseniz, üyelik türünüzü Bireysel olarak değiştiriniz. TC Kimlik No alanı zorunlu değildir. Ancak adınıza fatura kesileceği için TC Kimlik No girmeyen müşterilerimizin faturalarında, bu alan yasa gereği 11111111111 olarak görünecektir. Bireysel üye olsanız dahi, e-Arşiv faturanızın oluşturulabilmesi için Ad Soyad ve Adres bilgilerinizin kesinlikle doğru girilmesi gerekmektedir.

 • Destek talepleri sonrasında şayet talebiniz yanıtlandı ve sorununuz çözüldü ise, tekrar cevap yazmamanızı rica ediyoruz. Yeni sistemimizde tekrar cevap yazmanız durumunda destek talebi Yanıt Bekliyor olarak işaretlenmekte ve çözülmemiş görünmektedir. Şayet destek talebinize verilen cevap çözüm sağladıysa, ilgili talebe ait sayfadaki Talebi Kapat butonu  ile direkt talebinizi Kapandı olarak işaretleyebilirsiniz.

 • Otomasyon sistemlerimizin sitenizin miPanel erişimini askıya almaması, site hosting hesabınızı Suspend - Duraklatıldı statüsüne almaması veya 15 günü geçen gecikmelerde tüm site verilerinizi otomatik olarak silmemesi için, hizmetlerinize ait sipariş ve yenileme faturalarınızı zamanında ödemenizi rica ederiz. miPanel askıya alma işlem süresi 5 gün, hosting duraklatma süresi 10 gün, site verilerinin ve hosting hesabının silinme süresi 15 gün olarak belirlenmiştir. Bu konuda manuel işlem yapılamamakta, mutlaka kredi kartı ile tamamen online veya havale/EFT yoluyla onay işleminden sonra otomasyon hizmeti aktif edebilmektedir.

 • Müşteri verilerinizin güvenliği için azami gayret göstermekteyiz ve gerekli tüm güvenlik önlemlerimizi sistem altyapımızda almakta ve geliştirmekteyiz. Siz değerli kullanıcılarımızdan da hem müşteri paneli hem de miPanel giriş hesaplarınızda kullandığınız şifreleri belirlerken zorluk derecesine dikkat etmenizi rica ediyoruz. Zorluk Derecesi Yüksek Şifre Örneği: Y6jK&25sZ6XgD4

Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Top