Şirket olarak Portal ve Dedike hosting paketleri ile ilgili satış ve fiyatlandırma politikalarımızı duyurmak ve bazı gelişmeler ile ilgili siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendirmek üzere karşınızdayız.

Medya İnternet, haber yazılımı için hosting ve sunucu çözümlerinde profesyonel ve rakipsiz %99,99 uptime oranına sahip hizmetler sunmaktadır.

Bilindiği üzere bir yıldan fazla bir süredir dolar kurundaki sürekli artış, bu artığa bağlı olarak veri merkezi maliyetleri ile sunucu yönetim yazılımları ve enerji kalemlerindeki zamlar, son 8 ayda hosting hizmetleri satışında şirketimizin ciddi anlamda zarar etmesine neden olmuştur.

Ekonomik koşulların neden olduğu bu ve benzeri birçok nedenle, şirketimiz 01.09.2022 tarihi itibariyle yıllık yenileme süresi sona eren hosting paketlerinin yerine, yeni fiyat politikası ile Aylık Ödeme modeline dayalı hosting paketlerine geçiş yapacaktır.

Süreç Nasıl İlerleyecek?

1 Eylül 2022 tarihi ve sonrasında, Portal 250, 500, 750, 1000 paketleri ile Dedike 1500, 2000, 2500 ve 3000 paketlerinden yıllık olarak satın almış olduğunuz hosting paketinizin süresi dolduğunda, bu paketiniz yenilenmeyecek ve aynı disk ve aylık trafik kaynaklarına sahip olan eşdeğer aylık hosting paketine geçişiniz sağlanacaktır.

Kısacası Aylık Hosting modeline geçişiniz hemen 1 Eylül 2022 tarihinde olmayacaktır. Portal veya Dedike Hosting paketinizin süresi hangi tarihte doluyorsa, bu tarih Aylık Hosting paketine geçiş tarihiniz olacaktır. Diyelim ki Portal 500 paketini kullanıyorsunuz ve hosting süreniz 1 Şubat 2023 tarihinde sona eriyor. Bu tarihe kadar aylık pakete geçmeden aldığınız hizmeti kullanmaya devam edersiniz. 1 Şubat 2023 tarihinde kullandığınız yıllık Portal 500 paketi iptal edilecek ve Aylık ödemeli miPanel 500 paketine geçiş yapmış olacaksınız.

Yıllık Pakette Aylık Pakete Geçiş İşleminde Sitelere Erişimde Sorun Olacak mı?

Elbette hayır. Paketler arası geçişlerde hiçbir şekilde sitenize erişimde bir sorun olmayacaktır. Tam aksine günlük yedekleme sistemine tabi eski paketinizden günlük 12 kez, 4 farklı lokasyonda artımlı yedekleme hizmetinden yararlanmaya da başlayacaksınız.

Yeni Aylık Profesyonel Hosting paketlerimizi incelemek ve fiyat listesini görmek için tıklayın!

Bu konudaki anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

 * * *

Yeni Yedekleme Sistemimiz Yakında Hizmete Başlıyor!

miBack ile Günlük 4 Farklı Lokasyonda 12 Kez Artımlı Yedekleme...

Veri güvenliğinin her geçen gün önemini daha fazla hissettirdiği bu süreçte, Medya İnternet'in geliştirdiği miBack Artımlı Yedekleme Sistemimizde sona yaklaşıyoruz. Bugüne kadar günlük olarak gerçekleştirdiğimiz tam site yedekleme hizmetini, yeni miBack'e taşıyoruz. 

Artık haber siteleriniz toplam 4 farklı lokasyondaki yedekleme sunucularımıza günde 12 kez Artımlı Yedekleme teknolojisi kullanılarak yedeklenecek. Böylece verilerinizi maksimum seviyede korumaya devam edeceğiz.

Sağlıklı ve başarılı günler dileriz.

Medya İnternet Ekibi

Top