Zirveye çıkmak için Kulga Haber Yazılımı!

Sadece hız ve performansta değil, haber sitesi yönetiminde kullanıcı ve arama motoru dostu özellikleriyle de rakipsiz Haber Yazılımı: Kulga

Responsive Reklam

Cepte, tablette, masaüstünde! Özel ya da Google Adsense reklamlarınızı ziyaretçilerinize etkili sunun, kazancınızı artırın!

Gelişmiş Ajans Botu

İHA Haber Botu ile siz uyurken sitenizde haber yayınlanmasını sağlayın. Zengin seçeneklerle ajans botunuzu dilediğiniz gibi programlayın.

Ana Sayfanızı Özelleştirin

Ana sayfa haberlerinizi farklı blok tasarımları ile sunun. Blokları sürükle-bırak yöntemiyle dilediğiniz gibi sıralayın, haber sitenizi özelleştirin!

Yeni Haberiniz Google Dizin'de!

Eklediğiniz her haberi yayınlandığı anda Indexing API ile Google Dizin'e gönderin, haberlerinizi Google botlarına anında duyurun!

Sosyal Ağlarda Hemen Paylaşın!

Sosyal ağlarda öne çıkarmak istediğiniz haberlerinizi ister manuel paylaşın, isterseniz bırakın miPanel robotu sizin yerinize otomatik paylaşsın!

Google News ile Entegre Olun

Haber sitenizi Google News ve Google Publisher Center ile entegre yönetin. Okurlarınızı haberlerinizi Google News'ten takip etmeleri için teşvik edin.

Temanızı Özelleştirin

Pratik birkaç adımda logonuzun mobil, AMP ve masaüstü logolarını boyutlandırın, temanızın renklerini kurumsal kimliğinize göre düzenleyin.

Youtube Kanalınıza Yönlendirin

Video yayınladığınız haberlere ve video detay sayfalarına 'Abone Ol' butonu ekleyin, ziyaretçilerinizin Youtube kanalınıza abone olmalarını sağlayın.

Top