Haber Sistemi v5

Haber Sistemi v5

Tek Seferlik Ödeme ile...

Haber Sistemi v5 Lisansı

Haber Sistemi v5'e tek seferlik ödeme yaparak sahip olabilirsiniz. Böylece her yıl, ayrıca yazılım için ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Lisansınız Medya İnternet Telekom'dan web hosting hizmeti aldığınız sürece geçerliliğini sürdürür.

Haber Sistemi v5 Lisansı
850
/TEK SEFERLİK

Haber Sistemi v5 Özellikleri

Üstün özellikleri ve kolay yönetimiyle, en iyi haber yazılımını keşfedin!

W3C ile doğrulanmış, temiz ve
W3C ile doğrulanmış, temiz ve "0" hata kodlama

Standartlara uygun!


W3C Markup Validation Service, kısaca W3C olarak bilinen ve web sitelerinin html kodlamalarını inceleyerek teknik standartlara uygun olup olmadıklarının tespitinde kullanılan uluslararası bir oluşumdur. Haber Sistemi v5 teması, W3C'nin HTML Validator testinden "0" hatayla geçmiş, %100 temiz ve doğru kodlanmış profesyonel bir haber scriptidir. Kısacası Google, haber sitenizi çok sevecek ve zevkle indexleyecek.

Cepte, tablette, dizüstünde, masaüstünde üstün görünüm

%100 uyumlu mobil deneyim...


Günümüzde internet kullanıcılarının birçoğu artık sanal dünyayı cep telefonlarından veya tabletlerinden takip ediyor. Bu da web sitelerinde mobil görünümü önemli hale getiriyor. Haber scriptleri içerisinde ilk responsive tasarıma sahip yazılım olan Haber Sistemi v5, tüm cihazlarla uyumlu çalışır. Cepte sanki bir mobil uygulama kullanır gibi haber sitenizde gezinirsiniz.

%100 uyumlu mobil deneyim...
Eskileri unutun! Haber yazılımı ile sitenizi uçurun!
Eskileri unutun! Haber yazılımı ile sitenizi uçurun!

%90 daha hızlı...


Haber Sistemi v5 teması, esnek kod yapısı sayesinde Google PageSpeed vb. testlerden başarıyla geçmiş bir haber scriptidir. Daha önceki sürümlere göre %90 daha hızlı olduğu onlarca testle ispatlanmıştır. Ayrıca PHP ve MySQL veritabanı sorgularında yapılan performans iyileştirmeleri ile v5 teması, haber sitenizi uçuracak kadar hıza sahiptir. Binlerce ziyaretçi trafiğinde bile, siteniz sunucu kaynaklarını çok cimrice tüketir ve sitenizin hızı hiç yavaşlamaz.

Schema.org ile zengin arama sonuçları... Hatasız, sorunsuz indexleme!

Schema.org altyapısı...


Schema.org arama motorlarının desteklediği, yapılandırılmış veri işaretleme şemasıdır. Haber Sistemi v5 teması, sayfalarında Schema.org işaretleme şemasını kullanarak, başta Google, Bing, Yahoo olmak üzere birçok arama motorunun, içeriklerinizi "Haber, Fotoğraf, Video, Makale" gibi içeriklerde işaretlemesine yardımcı olarak, daha zengin arama sonuçları sağlanmasına ciddi katkı sağlar.

Schema.org altyapısı
İHA Haber Botu ile güncel kalın
Yeni geliştirdiğimiz miPanel BotX ile haber sitenizi sürekli güncel tutun!

İHA Haber Botu ile güncel kalın!


miPanel BotX altyapısında geliştirilen yeni İHA Haber Botu ile haber siteniz, siz başında değilken bile sürekli güncel kalır. Ekibimiz, sitenizin kategorilerine göre miPanel BotX'i optimize eder. Böylece ajans varsayılan kategorileri, sitenizde belirleyeceğiniz kategorilere atanır. Fotoğraflı/fotoğrafsız haber yayınlayabilme, habere ait 2 ve daha fazla görseli haber detayının altında yayınlama gibi yeni özellikler, Haber Sistemi v5'te...

Resmi Facebook sayfanıza otomatik gönderim özelliği...

Facebook'ta Otomatik Paylaşım!


Haber Sistemi v5'te girdiğiniz her haber, anında resmi Facebook sayfanıza gönderilerek paylaşılır. Böylece hem Facebook Sayfanız sürekli güncel kalır, hem de zamanınızı paylaşım yaparak harcamazsınız. Otomatik Facebook Sayfa Paylaşımı sayesinde, sitenizde yayınladığınız bir son dakika haberi ya da sıcak gelişmeyi, sosyal mecrada ilk öğrenen Facebook sayfa hayranlarınız olur.

Facebook'ta Otomatik Paylaşım!

Haber Sistemi v5'i diğer yönleriyle keşfedin!

Diğer Özellikler

Cebinizden, tabletinizden haber sitenizi güncelleyin!

miPanel Site Yönetim Paneli, Bootstrap ile güçlendirilmiş responsive tasarıma sahiptir. Panelinizi tüm mobil ve masaüstü cihazlarınızda, kullanabilirsiniz. Yani cep telefonunuzdan çektiğiniz fotoğrafları anında galeriye gönderebilir, internete erişebildiğiniz her yerden haber paylaşabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Hava Durumu bileşeni

Yenilenen hava durumu bileşenimiz ile haber sitenizde il il 3 günlük hava durumunu paylaşabilirsiniz. Yaptığımız yenilikle sitenizin sağ blok alanında dilerseniz tüm illerin hava durumunu açılır menü seçenekli gösterebilir, dilerseniz sadece bir ilin hava durumunu sabitleyebilirsiniz.

Responsive Embed ile sorunsuz video gösterimi

Klasik video embed yöntemleri ile sitelerde paylaşılan videolar çoğu kez mobil cihazlarda tam olarak görüntülenmez ve hatalar verir. Haber Sistemi v5 teması Bootstrap mimarisi sayesinde, videolarınız her cihaza ve ekran boyutuna göre boyut değiştirerek sorunsuz izlenebilir.

Yenilenen puan durumu ve haftanın maçları

Sporseverleri de düşünerek yeni versiyonumuzda Puan Durumu ve Haftanın Maçları sekmelerine sahip Spor Bileşenimizi yeniledik. Ajax yapısıyla sayfanızı yenilemeden Süper Lig ve 1. Lig puan durumu ve haftanın maçları içeriklerinizi blok olarak yayınlayabilirsiniz.

Görseli sürükle-bırak, kırp, boyutlandır

miPanel'in önceki versiyonlarında da mevcut olan içerik görseli kırpma-boyutlandırma özelliği, yenilenen v5'te daha da geliştirildi. Haber içeriklerinize ekleyeceğiniz görselleri, başka uygulamaya gerek kalmadan "Sürükle-Bırak" yöntemiyle 1-2 saniyede kırpabilir ve otomatik boyutlandırabilirsiniz.

Pratik ve aramalarda etkili etiket (tag) sistemi

Haber, video ve galeri içerikleriniz için geliştirilen özel etiket (tag) sistemimiz sayesinde, Google aramalarında daha fazla listelenir ve daha iyi sonuçlar alırsınız. Bilinçli kullanıldığında etiket (tags) modülü, kategori sayfası mantığında, başarılı ve hiyerarşik bir içerik arama yönlendiricisi görevi üstlenir.

Haber detay metninde kelimelere link verin

Haber Sistemi v5, müşterilerinden gelen geri bildrimler doğrultusunda yeni versiyonunda yönetim paneline Kelime Linkleme modülünü ekledi. Bu modül sayesinde kelimeler ekleyerek, tüm haber detayı metinlerinizde geçen bu kelimelere otomatik link verilmesini sağlayabilirsiniz.

İlişkili galeri ve videolara yönlendirin

Eklediğiniz haberle ilişkili bir foto galeri veya video içeriği varsa, bunu birkaç tıklamayla haber detay sayfanızda buton ile gösterebilirsiniz. Aynı şekilde foto galeri ve video içeriklerinizi de haberle ilişkilendirebilir, böylece ziyaretçilerinizin web sitenizdeki gezinme süresini maksimuma çıkarabilirsiniz.

Önerilen haberleri seçin, haberle ilişkilendirin

İlişkili haberler bileşeninin yanında her haber içeriğinin hemen altında yayınlamak üzere, o haberin konusu ile alakalı 5 adete kadar haberi, başlık ve görseli ile birlikte haber detay metninin altında sıralı olarak gösterebilir ve ziyaretçilerinize ilgili haberleri de okumalarını önerebilirsiniz.

Haber Sitelerine Özel miPanel Portal Hosting

ÇOK SATAN
280 /YIL

PORTAL 250

SATIN AL
ÜCRETSİZ ALAN ADI KAYIT / TRANSFER
250 /6 AY

PORTAL 500

SATIN AL
ÜCRETSİZ ALAN ADI KAYIT / TRANSFER
340 /6 AY

PORTAL 750

SATIN AL
ÜCRETSİZ ALAN ADI KAYIT / TRANSFER
430 /6 AY

PORTAL 1000

SATIN AL

Haber sitelerine özel, optimize edilmiş üstün sunucular

miPanel Portal Hosting Özellikler

Optimize Sunucular

Haber sistemi ve miPanel için özel optimize edilmiş yeni nesil sunucular...

4 Core'a Kadar İşlemci

Haber siteleriz için 4 Core'a kadar çift çekirdek işlemcilerle CPU kullanımı!

Cloud Hosting Altyapısı

CloudLinux güçlü bulut yapısı ile kesintisiz, hızlı ve güvenli hosting!

SSD Disk=Performans

Web siteleriniz, SSD disk ile %500 daha yüksek performansa sahip olur.

LiteSpeed ile Yüksek Hız

LiteSpeed Server teknolojisi ile maksimum hızda açılan sayfalar!

miBack Yedekleme

Özel miBack yedekleme hizmeti ile haber siteniz ve verileriniz güvende!

Haber Sistemi v5 Demo

Haber Sistemi v5 site ara yüzü ve miPanel demosunu inceleyin, test edin!

Demo Linkleri

miPanel demo yönetici bilgileri sadece SMS ile gönderilmektedir.

DEMO SİTE DEMO PANEL TALEBİ

Sıkça Sorulan Sorular

Haber Sistemi v5 hakkında sipariş öncesinde sıklıkla sorulan sorulara verilen cevaplara göz atın!

Hayır. Tüm yazılımlarımız tek seferlik ödeme ile satılmaktadır. Sadece ilk lisans siparişinizde ödeme yapıyorsunuz. Sonraki yıllar için herhangi bir yazılım yenileme ücreti talep etmiyoruz.
Malesef hayır. Medya İnternet yazılımları özel bir bulut altyapıda çalışmaktadır. Sunucularımızın yazılımlarımızla en iyi performansla çalışacak şekilde optimize edilmiş olması, güvenliğin üst düzeyde sağlanması, yazılımlarımızın lisanssız kullanımının önüne geçmek ve tüm yazılımlarımızı sürekli güncellemek amaçlarıyla, yazılımlarımızı bir script olarak müşterilerimize veremiyoruz ve başka hostinglerde barındırmıyoruz.
Firmamızla diyelim ki iki yıl kadar çalıştınız ve herhangi bir nedenle ayrılmaya karar verdiniz. Yazılımımızı size vermeyeceğimiz için sitenize verdiğiniz emekler elbette ki yok olmayacak. Bu durumda (ki çok nadir karşılaşırız) firma olarak sitenize yüklediğiniz tüm içeriklerin görsellerini ve veritabanı yedeklerini size sıkıştırılmış dosya halinde gönderiyoruz. Bu veri yedeklerini dilediğiniz yazılıma entegre ettirerek sitenizin geçmiş içeriğiyle yayınına devam etmesini sağlayabilirsiniz.
Yazılımımızın barındırıldığı ana hosting hesabı için müşterilerimize herhangi bir panel ve FTP şifresi vermiyoruz. Ancak miPanel Hosting hizmeti alan müşterilerimize paket limitleri dahilinde alt alan adı (sub.orneksiteadi.com) açılabilmektedir. Bu alt alan adı, ana siteden bağımsız olarak cPanel ve FTP erişimine açıktır. Sitenizin altında farklı içerikler için uygulamalar kurmak isterseniz, bu hizmetimizden özgürce yararlanabilirsiniz.
100 TL/Tek Seferlik bir ücret ile sitenizin footer (alt) alanındaki Medya İnternet markasını ve linkini kaldırabilir veya istediğiniz marka ve linki yerleştirebiliriz. Yine dilerseniz panelinizdeki miPanel markası yerine kendi markanızı da yerleştirebiliyoruz.

Özel Koşullar

Haber Sistemi v5 hizmeti ile ilgili özel koşulları inceleyin.

Genel Hizmet Koşulları

Tüm web hosting paketlerimiz için Hizmet Sözleşmesi yanında aşağıda yer alan özel koşullar da geçerlidir.


Web Yazılım Hizmeti Kullanım Koşulları

Hazır web sitesi yazılımlarımızdan herhangi birini alan kullanıcılarımız, aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır:

 • Web yazılımlarının her türlü hakları tamamen Medya İnternet Telekom'a aittir. Bu yazılımlardan herhangi birinin lisansını almak, müşteriye tüm kullanım haklarını da almış olmayı sağlamaz. Lisans hizmeti, yazılımın web sitesi üzerinden kullanımı içindir. Kullanıcı, Medya İnternet Telekom'dan web hosting hizmeti aldığı süre kadar bu lisansı kullanarak web sitesini yönetme hakkı elde eder. Kullanıcıya hiçbir şekilde yazılım dosyaları verilmez, yazılımın kodları kullanıcı ile paylaşılmaz.
 • Web yazılımlarımız, özel cloud altyapı üzerinde hizmet vermektedir. Yukarıdaki lisans koşulları gereği, kullanıcıya bu altyapıya ait hiçbir FTP, hosting paneli, veritabanı erişimi vb. bilgiler verilmemektedir.
 • Web yazılımlarımıza ait tema versiyonları, birbirinden bağımsız satılmaktadır. Bir versiyonu almış olmak, yazılımın yeni versiyonunu kullanma hakkı vermez. Her tema lisansı ayrıca satın alınmalıdır. Medya İnternet Telekom, uygun gördüğü durumlarda, kampanyalar düzenleyerek tema lisans yükseltmelerinde %40'tan fazla olmamak kaydıyla indirimler yapabilir.
 • Web yazılım lisans işlem ücreti, sadece yazılımın kurulum ve yapılandırmasını kapsar. Logo, banner, slider vb. tasarımları, içerik güncelleme, yazılımda olmayan bir özellik için modül veya bileşen kodlama, tema arayüzünde HTML veya CSS değişikliği gerektirecek çalışmalar gibi işlem ve uygulamalar ayrıca ücrete tabidir. Medya İnternet Telekom, kullanıcıya 2 adet revizyonsuz slider tasarımı ve sabit 5 içerik girilmesi gibi işlemleri, uygun olduğu durumlarda iyi niyete dayalı olarak gerçekleştirebilir.
 • Yenileme süresi sonunda web yazılım lisansını yenilemeyen kullanıcı, web sitesinin tüm yedeğini veya kısmi dosyalarını tlep edemez. Bu durumda Medya İnternet Telekom, web sitesine kullanıcının girdiği içerik veritabanını (haber, galeri, makale vs.) ve yüklediği görsel dosyaları sıkıştırılmış yedek olarak kullanıcıya teslim eder.
 • Web yazılımlarının footer alanında yer alan marka adı ve link adresinin kaldırılması veya değiştirilmesi 100 TL / Tek Seferlik ücrete tabidir. Bu işlem ücretsiz yapılmamaktadır.

Web Hosting Hizmeti Kullanım Koşulları

Web hosting paketlerimizden herhangi birini alan kullanıcılarımız, aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır:

 • Tüm paketlerimiz için hesap başına e-posta kotası 250 MB'dir. E-Posta gönderim limiti 100 adet/saate kadardır. Medya İnternet, saatlik gönderimlerde değişikliğe gidebilir.
 • Paketler dosya paylaşımı, veri deposu, yedekleme gibi web hosting kavramına aykırı düşecek amaçlar için kullanılamaz.
 • Paketler toplu / spam e-posta gönderimleri için kullanılamaz. Medya İnternet gerekli gördüğünde saatlik gönderimlerde kısıtlamaya gidebilir.
 • Bireysel hosting paketleri paylaşımlı hosting paketleridir ve CPU kullanımı paket özelliklerinde verilen CPU limitleri kadardır. Paketlerde verilen yüksek CPU limitleri, sadece anlık yüksek CPU ihtiyaçlarını karşılamak içindir. Bir işlemin 10-15 saniyelik anlık CPU kullanımını aşması veya yüksek kullanımın, aynı kaynakları kullanan sunucudaki diğer sitelere zarar vermesi durumunda, belirtilen CPU limitleri Medya İnternet Telekom ekibi tarafından düşürülebilir.
 • Paketlerde belirtilen limitlerden daha yüksek anlık CPU ihtiyaçları için portal hosting paketleri, bulut sunucu veya dedicated (kiralık) sunucu hizmetleri kullanılmalıdır.
 • Eposta kotasi için belirlenen limitler, web hosting disk alanı limitlerinizin içerisindedir. Eposta hesaplarının disk kullanımı, paketlerin Disk Alanı limitlerinin üzerinde olmamalıdır.
 • Ücretsiz site taşıma hizmeti için %100 taşıma garantisi verilememektedir.

Ücretsiz Alan Adı Kampanya Koşulları

Ücretsiz alan adı kaydı ve transferi ile ilgili paket kampanyalarımız için aşağıdaki koşullar kabul edilmiş sayılır:

 • Ücretsiz Alan Adı kampanyası yeni bir hosting hizmeti satın alındığında ve bu hizmet ile birlikte kullanılmak üzere geçerlidir.
 • Ücretsiz Alan Adı kampanyası sadece .com .net .org .bel.tr ve .org.tr kayıtlarında geçerlidir.
 • Kampanya sadece 1 yıllık hosting paketi alımlarında ve 1 adet alan adı için geçerlidir.
 • Kampanya sadece yeni hosting siparişleri için geçerlidir. Yeni siparişlerde kullanılmayan kampanya hakkı farklı zamanlarda kullanılamaz, diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Takip eden yıllarda yenileme sırasındaki domain yenileme ücretleri geçerlidir.
 • Hosting paketi iadelerinde domain ücreti paket ücretinden düşülmektedir.